O tíme Realitky pre každého

Realitku pre každého sme založili preto, aby sme prinášali realitné služby pre všetkých a naše poslanie je posunúť túto službu na najvyššiu úroveň.

realitná únia logo,

Člen Realitnej únie Slovenska

Realitná kancelária "Realitka pre každého" je riadnym členom Realitnej únie Slovenska

Overený člen ZRKS

Realitná kancelária "Realitka pre každého" je overeným členom Združenia realitných kancelárií Slovenska

Združenie realitných kancelárií Slovenska je zároveň prevádzkovateľom realitného portálu www.zoznamrealit.sk

Daniel Marčan

Realitný maklér, zakladateľ realitnej kancelárie „Realitka pre každého“

‚‚Vďaka Realitke pre každého meníme povedomie o realitách‘‘

Reality sú pre mňa obrovská príležitosť robiť niečo zmysluplné a zaujímavé

Ako sa človek postupne vo svojom živote mení, tak v priebehu času aj vníma rôzne veci inak. To bol aj môj prípad a pravdou je, že vstup do realít som začal vidieť ako ďalšiu obrovskú príležitosť v živote robiť niečo zaujímavé a zmysluplné. 

Pri našich spoločných rozhovoroch s Michalom Poliakom sme zistili, že v rámci realít je tu na základe skúseností naozaj veľký priestor na zlepšenie a kvalitu. Preto sme sa rozhodli, že vybudovaním Realitky pre každého zmeníme povedomie o realitách. 

Ono, je treba povedať aj to, že ja sám som prešiel kúpno-predajným procesom nehnuteľnosti (v pozícii kupujúceho) v minulosti a bol som veľmi sklamaný z toho, ako ku mne pristupovali. To bola jedna chyba za druhou a dá sa povedať, že ak by som nemal v tom čase Michala po svojom boku ako finančného odborníka, bol by som nútený odstúpiť od kúpnej zmluvy môjho doslova vysnívaného bytu.

V rámci Realitky pre každého budem pre vás pracovať tak, ako keby ste boli môj jediný klient

V realitnej kancelárii máme k dispozícii advokáta, notára, marketéra, fotografa, finančného odborníka a webdizajnéra, dva úspešné weby (realitný a finančný) a ďalšie aj technické nástroje na to, aby sme klientom zabezpečili top servis.

Spolu s mojim celoživotným priateľom a teraz už aj kolegom Michalom Poliakom sme tiež morálne nastavení pre svojich klientov.

Hodnoty, ktoré už dlhé roky buduje prácou vo finančnom sektore, ako napríklad odbornosť, zodpovednosť, ochota pracovať pre klienta, ako keby bol jediný, či nulová tolerancia voči nekalostiam, sme preniesli aj do realít.

Totižto ide o to, aby boli spokojné vždy všetky strany a zároveň sa ku nám klienti opätovne vracali. Nie je teda pravdou, že stačí robiť biznis jednorazovo, ale vždy treba myslieť aj na budúcnosť a to, ako si na nás jedného dňa možno aj vy spomeniete. Viac sa dočítate v rozhovore so mnou, ktorý pre vás pripravil môj kolega, Michal Poliak.

Certifikáty

certifikát, realitný maklér

Michal Poliak

Finančný sprostredkovateľ, zakladateľ realitnej kancelárie „Realitka pre každého“

„Realitku pre každého som založil, aby som vám dokázal zabezpečiť TOP servis a službu“

Michal Poliak, financie, realitný maklér, finančný poradca, finančný sprostredkovateľ, poradca

Reality som prepojil s financiami, aby som mohol klientom priniesť ešte komplexnejší servis

Pochopil som, že vďaka realitám môžem prirodzene spojiť dve odvetvia, ktoré na seba nadväzujú a priniesť mojim klientom ešte komplexnejší servis. Budovanie realitnej kancelárie „Realitka pre každého“ preto na seba nenechalo dlho čakať.

Prešli sme dlhým procesom príprav, počas ktorého sme s kolegom Danielom Marčanom ladili našu prezentáciu, procesy a tím ľudí, aby sme každému klientovi, ktorý bude chcieť s nami predať svoju nehnuteľnosť, priniesli top realitnú službu. 

Uvedomujeme si totiž, že na realitnom trhu sa vyskytuje až na pár svetlých výnimiek veľa neodbornosti, neprofesionality a zároveň aj kopa nekalostí. Toto chceme zmeniť a chceme každému ukázať, že realitná kancelária je dôležitý partner, ktorého treba pri sebe mať, ak chceme nehnuteľnosť predať. Viac sa dočítate v rozhovore so mnou, ktorý pre vás pripravil môj kolega, Daniel Marčan.

Napíšte nám:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kde pracujeme?

Realitná kancelária Realitka pre každého pôsobí a prináša realitné služby primárne v žilinskom regióne.

Na vašu správu vám odpovieme do 24 hodín.

FANTASTICKÝ SVET REALÍT, s. r. o.
Dubie 47, 024 01 Kysucké Nové Mesto
IČO: 55543405
DIČ: 2122030196

realitka pre každého, nehnuteľnosti, predaj, maklér, realitný maklér, realitka
realitka pre každého, nehnuteľnosti, predaj, maklér, realitný maklér, realitka